Vytváříme úspěšné

WEBY A E-SHOPY

na míru

Není podstatné, jestli potřebujete mikrostránku, firemní web, blog, portál nebo úspěšný e-shop. Vytváříme špičková řešení s možností integrace na ERP systémy a plně funkční na všech zařízeních. Navrhneme a vytvoříme pro vás moderní webové řešení s důrazem na grafické zpracování, UI/UX s plně funkčním responzivním zobrazením. K dispozici budete mít velmi silný nástroj ke správnému oslovení vašich zákazníků, s jednoduchou správou, funkčností a úsporou nákladů.

Naše webová řešení vynikají schopností minimalizovat náklady na marketing a přivést více leadů, poptávek a konverzí.

Chci web/e-shop

Co s námi získáte

Prvotřídní
webové stránky

Specializujeme se na tvorbu webových stránek. Klademe důraz na vysokou úroveň webdesignu a obchodní úspěšnosti. Při vývoji vycházíme z analýz, marketingových dat a letité zkušenosti. Tvoříme řešení, které přivádí více leadů, uspokojí zákazníky a pomůže zvýšit konverze. Našim cílem je přinášet špičkové prezentace s maximálním zhodnocením investic pro naše klienty.

Špičkové
internetové obchody

Vyvíjíme funkční e-shopy na míru (B2B i B2C) s využitím nejmodernějších technologií, díky tomu vynikají dlouhodobou udržitelností, modulárností, bezpečností a rychlostí. Tvoříme silné a výkonné responzivní internetové obchody, které se pyšní grafickým zpracováním a obchodní výkonností, zároveň dokáží minimalizovat náklady na marketing (AI) nebo přivést více objednávek.

Webové řešení
na míru

Není podstatný formát webového řešení (landingpage, mikrostránka či portál) je důležitý cíl, který vám pomůžeme zformovat do funkčního řešení, které vám zlepší konverze, prestiž nebo počty zakázek. Řešení, které podpoří brand, zpropaguje produkt nebo zvýší důvěryhodnost vaší firmy a zároveň dokáže ušetřit náklady na operativu (veškeré informace jsou nalezitelné na webu).

Fullservis
a služby

Na pozadí za webovým řešením jsou další služby, bez kterých se vývoj a provoz webu neobejde. Od základních plánování webu, prototypingu projektu, tvorby studií (marketingová, technická), tvorbou informační architektury, implementací obsahu (texty, fotky, videa). Rozvoj řešení, správou (základní, SLA 24/7) a provozem, měření a analytikou, marketingovým přesahem.

Základní Postup realizace

Jak budeme společně postupovat
při tvorbě řešení

Zpracování poptávky
Analýza a strategie
Příprava grafiky (UI/UX)
Tvorba webového řešení
Testování řešení a spuštění
Výkonnostní marketing

Doplňkové služby

Proč s námi?

Proč nás doporučuje 94% našich klientů? Jsme profesionálové, každý projekt řešíme individuálně a jsme flexibilní. Každý projekt posuzujeme z pohledu byznysu, marketingu a IT, souběžně z pohledu klienta a jeho zákazníků. Umíme vše potřebné k tomu, abychom našim klientům zajistili dlouhodobě úspěšný byznys.

01

Výsledky

02

Profesionalita

03

Preciznost

04

Spolehlivost

05

Inovace

06

Zkušenosti

07

Přístup

08

Flexibilita

Pomůžeme vám zařadit se
mezi úspěšné internetové projekty

86%

86% webových řešení na trhu zaostává s responzivním zobrazením.

68%

68% internetových obchodů přicházejí zbytečně o své platící zákazníky.

60%

Špatně vytvořené webové řešení dokáže svého vlastníka připravit až o 60% zisku.

0.21s

První dvě desetiny sekundy rozhodují o tom, jestli zákazníka zaujme váš web či nikoli.

Přemýšlíte o webovém řešení?

Pošlete nám základní informace o vaší představě. Nebojte se, zadání není závazné. Vše podrobně projdeme a budeme vás kontaktovat.Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení dané poptávky/dotazu.
Chat
chat
LOGO - SEO optimalizace s.r.o.
Napište nám