Hlavní stránka Klientská sekce Mapa stránek Kontaktujte nás
SEO Optimalizace s.r.o.
774 498 437
info@seooptimalizacesro.cz
SEO dělič
Zadat poptávku
Webhosting a správa domén Levné a stabilní zázemí pro Vaše domény

Webhosting

Hledáte kvalitního poskytovatele webhostingových služeb, který by dokázal garantovat 99% dostupnost, zajistil veškeré technické sounáležitosti, kvalitní bezpečné zázemí pro Vaše domény, pravidelně prováděl zálohy, byl chráněn proti výpadku a neoprávněnému vniknutí?

Našim klientům zpravidla poskytujeme i možnost využití našich webhostingových služeb, je to z důvodu toho, abychom předešli tomu, že do internetvého řešení nezasáhne neoprávněná osoba bez našeho vědomí. Naši certifikovaní specialisté jsou schopni cele toto řešení mít pod 100% dohledem a mohou tak poskytovat 100% servis a 100% technickou podporu a připojení přímo k páteři NIXu. Svěřte Vaše řešení do rukou specialistů!

Co je to webhosting?

Webhosting je prostor, kde budou umístěny Vaše internetové stránky či eshop a další služby jako jsou například emailové služby, FTP, statistiky, a podobně. Tento prostor je umístěn na serveru, který je připojen do internetu a díky tomu, laicky řečeno, poskytuje všem ostatním přístup k Vašim internetovým stránkám či jiné aplikaci na doméně využívané.

Každý klient, který využívá nebo provozuje internetvé aplikace na tomto serveru, platí provozovateli webhostingu "nájem" za tento prostor. Tento "nájem" zahrnuje veškeré využívané služby, úplný přístup ke svému diskovému prostoru (velikost diskového prostoru je určena dle typu webhostingu). Dále pak možnost aktualizace stránek nebo obsahu přes FTP přístup (okamžité projevení změn). Klient má možnost využít VDS (virtuální dedikovaný server), to je prostor, který má nadefinované parametry - použité technologie, náš VDS umožňuje využívat operační systém Microsotf Windows a Linux.

Kvalitní webhostingové služby, které budou obsahovat vše, co Vaše internetové stránky potřebují k chodu a vše co využijete při svém internetovém podnikání. Garance dostupnosti i servisu a technické podpory. Garantem služby je přední česká webhostingová společnost Active24.

Umístění serverů pro Vaše domény

Servery jsou umístěny v moderním a klimatizovaném prostřední, v centru společnosti Sitel s 1 Gbit/s konektivitou do českého (NIX uzel IV) a zahraničního (Interoute) a přímou 100 Mbit/s konektivitou do slovenského internetu (SIX). Zajištěny jsou také zálžoní trasy 1 Gbit/s do českého (NIX uzel II prostřednictvím GTS Novera) a 100 Mbit/s do zahraničního (Master Internet) internetu.

Proč webhosting od nás?
  • 99% garance dostupnosti
  • 100% servis
  • 100% technická podpora
  • Garantem služby Active24
  • Servery napojeny UPS s dieselagregátorem
  • Servery mají vlastní redundantní klimatizační jednotku
  • Požární čidla se systémem stabilního hasícího zařízení
  • K serveru mají fyzický přístup pouze certifikovaní odborníci
Chcete získat více informací?

Sjednejte si nezávaznou konzultaci zdarma. Při schůzce se budeme bavit o Vašem konkrétním internetovém řešení.

Prostor pro Vaše dotazy
Zadejte Váš dotaz
Jméno:
E-mail:
Dotaz:
SEO OPTIMALIZACE s.r.o.
Neumannova 1453/28,
156 00, Praha 5 - Zbraslav


IČ: 24745065
DIČ: CZ24745065

Více informací »
Španielova 1258/59,
163 00, Praha 17 - Řepy


tel: 774 498 437
mail: info@seooptimalizacesro.cz

Více informací »