Hlavní stránka Klientská sekce Mapa stránek Kontaktujte nás
SEO Optimalizace s.r.o.
774 498 437
info@seooptimalizacesro.cz
SEO dělič
Zadat poptávku
Tvorba www stránek a redakční systém Získejte kvalitní řešení, které Vám vydělá

Tvorba www

Hledáte flexibilní a zároveň moderní řešení - redakční systém, který by byl schopen poskytnout maximální výkon a přizpůsobit se každé Vaší myšlence? Pak právě pro Vás je určen náš redakční systém, který pro Vás dodáme přesně dle Vašich nároků a požadavků, tento redakční systém na klíč, splní i ty nejnáročnější požadavky každého uživatele. Toto řešení dodáváme od prvotní konzultace, přes grafické zpracování, zajištění webhostingových služeb, implementaci systému a zaškolení Vaši pracovníků.

Kvalitní redakční systém je zpravidla základ dobrého businessu, protože je to prostředek, který Vám zajistí správné ovládání Vašeho marketingového nástroje - www stránek. Díky tomu, že budete schopni kvalitně spravovat Vaše www stránky, budete moci rychle a snadně reagovat na potřeby klientů i trhu, díky tomu ušetříte čas i peníze.

 

Co je to redakční systém?

Redakční systém je webová aplikace obdobně jako je Content management system - CMS neboli systém pro správu obsahu. Na tomto redakčním systému mohou běžet jakékoli webové stránky, portály, internetové magazíny a časopisy, extranety, internetové stránky veřejných institucí, jednoduché i složité webové prezentace. Tento systém je naprosto unikátní, díky jeho schopnosti se přizpůsobit nárokům klienta a dnešního trhu. Licence a práva na toto řešení patří pod společnost, která je zároveň jako jediný dodavatelem na trhu, společnost SEO optimalizace, s.r.o., tento specialista patří mezi špičku českých firem, které se touto problematikou aktivně zabývají.

Proč si vybrat tento redakční systém?

Obrovskou předností tohoto redakčního systému je jeho adaptace a flexibilata, kterou svým klientům přináší, díky jeho kvalitám a předností se dá srovnávat s nejlepšími řešeními na trhu, ale zároveň, a to je podstatné, je cenově nejdostupnější. Tento redakční systém je vystaven na nejmodernějších technologiích a výkoném jádře (srdci) celého systému.

Samozřejmostí toto redakčního systému jsou jeho rozšíření v podobě nástrojů, které Vám dají marketingovou výhodu před konkurencí, včetně SEO optimalizace pro vyhledávače. Další výhodou je i marketingová podpora, kterou našim poskytujeme, stejně jako technická podpora celé webové aplikace.

Pomůžeme Vám

  • Vypracujeme veškeré analýzy
  • Vytvoříme projektový návrh celého řešení
  • Zatřešíme technickou podporu
  • Pomůžeme Vám s ovládáním redakčního systému
  • Zaškolíme Vás i Vaše pracovníky

Dalším krokem je

Chcete získat více informací?

Sjednejte si nezávaznou konzultaci zdarma. Při schůzce se budeme bavit o Vašem konkrétním internetovém řešení.

Prostor pro Vaše dotazy
Zadejte Váš dotaz
Jméno:
E-mail:
Dotaz:
SEO OPTIMALIZACE s.r.o.
Neumannova 1453/28,
156 00, Praha 5 - Zbraslav


IČ: 24745065
DIČ: CZ24745065

Více informací »
Španielova 1258/59,
163 00, Praha 17 - Řepy


tel: 774 498 437
mail: info@seooptimalizacesro.cz

Více informací »