Hlavní stránka Klientská sekce Mapa stránek Kontaktujte nás
SEO Optimalizace s.r.o.
774 498 437
info@seooptimalizacesro.cz
SEO dělič
Zadat poptávku
SEO Optimalizace SEO Optimalizace pro www stránky i eshopy

SEO analýza

SEO analýza je první fáze před SEO optimalizací, která by se rozhodně neměla podceňovat. SEO analýza má jednoduchý úkol - poskytnou kompletní předhled o stavu současného internetového řešení z hlediska budoucí SEO optimalizace. SEO analýza je zaměřena na hlavní ukazatele, které ovlivňují pozici webového řešení ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz.

Co je to SEO analýza?

SEO analýza je proces, při kterém se zjišťuje aktuální stav Vašich www stránek či eshopu. Tento proces má jednoduchý úkol, ověřit předpoklady Vašich současných www stránek z hlediska potenciálu SEO úspěšnosti na vybraná klíčová slova ve výsledcích vyhledávačů. To znamená, že tato SEO analýza kompletní zhodnotí veškeré předpoklady a faktory pro úspěšné SEO.

Důkladná SEO analýza určí předpoklady pro Váš úspěch ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz. Díky analýze odhalíte nedostatky Vašeho současného webového řešení. Na základě námi vypracovaného dokumentu zjistíte, detailní výpis chyb, včetně návdu jak tyto chyby si svépomocí napravit.

 

Proč SEO analýza?

SEO analýza je první krok ke správně a kvalitní SEO optimalizaci Vašich www stránek. SEO analýza je dokument, který pro Vaše konkrétní řešení vyhotoví naši SEO specialisté. Díky tomu získáte jasný přehled o tom, jaké nedostatky Vaše internetové řešení obsahuje, a které brání tomu, aby se Vaše www stránky zobrazovaly na předních místech ve vyhledávačích. Součástí dokumentu je i konkrétní obsáhlý návod, jak tyto nedostatky eliminovat. SEO analýza nepojednává pouze o principech závislých na SEO optimalizaci, ale shrnuje i důležitá fakta z hlediska uživatelské přístupnosti.

Proč se Vám hodí SEO analýza?

  • První fáze SEO optimalizace, bez které se web neobejde
  • Odhalí SEO nedostatky Vašeho webového řešení
  • Odhalí další faktory negativně ovlivňující obrat a návštěvnost
  • Získáte návod na odstranění všech těchto chyb
  • Poradíme Vám jak zvýšit návštěvnost a obrat prostřednictvím internetu
  • Získáte návod, jak dostat webové stránky nahoru ve vyhledávačích
  • Odhalíte postup jak předběhnout konkurenci
  • Získáte přehled o tom, jak upravit stránky tak, aby vyhovovali uživatelům
  • Budete si moci upravit www stránky dle požadavků vyhledávačů

Co SEO analýza obsahuje?

SEO analýza obsahuje ucelený návod, který Vám v případě dodržení a správné aplikace změní celý dosavadní business, který se odrazí na větším počtu zakázek a zákonitě i většímu zisku. Tento dokument obsahuje podrobný návod, popis nedostatků a faktorů ovlivňující Vaše konkrétní řešení ve výsledcích vyhledávačů. Dokument obsahuje analýzy typu:analýza klíčových slov, webová analýza, analýza webové architektury, analýza přístupnosti, dále pak revize veškerých faktorů ovlivňující pozice www stránek ve vyhledávačích. V návodu se také dočtete jak tyto problémy odstranit, poradíme Vám co a jak by pro vaše stránky bylo nejlepší, získáte konkrétní rady a doporučení, které Vám zajistí úspěch. Součástí SEO analýzy je i možnost využít konzultace s jedním z našich specialistů.

Chcete získat více informací?

Sjednejte si nezávaznou konzultaci zdarma. Při schůzce se budeme bavit o Vašem konkrétním internetovém řešení.

Prostor pro Vaše dotazy
Zadejte Váš dotaz
Jméno:
E-mail:
Dotaz:
SEO OPTIMALIZACE s.r.o.
Neumannova 1453/28,
156 00, Praha 5 - Zbraslav


IČ: 24745065
DIČ: CZ24745065

Více informací »
Španielova 1258/59,
163 00, Praha 17 - Řepy


tel: 774 498 437
mail: info@seooptimalizacesro.cz

Více informací »