Hlavní stránka Klientská sekce Mapa stránek Kontaktujte nás
SEO Optimalizace s.r.o.
774 498 437
info@seooptimalizacesro.cz
SEO dělič
Zadat poptávku
SEO Optimalizace SEO Optimalizace pro www stránky i eshopy

SEO Optimalizace

Díky metodě SEO optimalizace dostaneme Vaše webové stránky či internetový obchod co možná nejvýše ve výsledcích vyhledávačů. S námi dosáhnete úspěchu. Díky našim kvalifikovaným pracovníkům s bohatými zkušenostmi získáte prvotřídního partnera, který se postará o to, že Vaše www stránky budou zaujímat vysoké pozice ve vyhledávačích Seznam a Google.

Základem úspěšných www stránek a internetového obchodu je pozice, kterou stránky zaujímají ve vyhledávačích, protože vyhledávače jsou zdrojem těch nejlepších klientů a zákazníků. Díky službě SEO optimalizace Vám pomůžeme tyto klienty a zákazníky získat a oslovit, zajistíte si tak úspěch a obrovský potenciál z Vašich www stránek.

SEO optimalizace není jednorázová činnost, je třeba na ni kontinuálně pracovat a udržovat. Implementovaná SEO optimalizace se neprojeví zpravidla ihned, avšak její výsledek má pro Vás dlouhodobý přínos.

 

Co je to SEO optimalizace

SEO optimalizace je v podstatě soubor činností, které dokáží razantním způsobem ovlivnit pozice ve vyhledávačích (Seznam, Google, a podobně). Činnosti SEO optimalizace obsahují technické zásahy do www stránek, úpravy obsahových částí a externí práce ovlivňující Vaše www stránky.

Co SEO optimalizace obsahuje

  • SEO analýza
  • Analýza konkurence
  • Webová analytika
  • Analýza klíčových slov
  • Technické úpravy
  • Copywriting
  • Linkbuilding

Díky analýzám jsme schopni odhalit rozsah nedostatků, které je třeba na Vašich www stránkách odstranit. Tyto analýzy vyhodnotíme a na základě výsledků Vám doporučíme, co všechno je třeba udělat. Díky tomuto výstupu, který pro Vás připravíme, si zvládnete SEO optimalizaci provést sami. Pokud tyto úpravy chcete svěřit našim specialistům, jsou Vám plně k dispozici, při využití této varianty se na implementaci výsledků řešení vztahuje 100% záruka.

SEO optimalizace pro Vaše www stránky bude nastavena tak, aby byla pro Vaše řešení maximálně efektivní a přínosná. Tento přínos lze sledovat díky nezávislému měřícímu nástroji, který do stránek naimplementujeme. Díky tomu budete moci sledovat a vyhodnocovat přínos SEO optimalizace. Vzhledem k neustálému vývoji internetu i vyhledávačů, je třeba SEO optimalizaci neustále sledovat a upravovat, aby se předešlo tomu, že pracně získané pozice ztratíte.

Chcete získat více informací?

Sjednejte si nezávaznou konzultaci zdarma. Při schůzce se budeme bavit o Vašem konkrétním internetovém řešení.

Mohlo by Vás zajímat

Budování zpětných odkazů

Budování zpětných odkazů

Budování zpětných odkazů

Pokračovat »

SEO analýza

SEO analýza

SEO analýza je první fáze před SEO optimalizací, která by se rozhodně neměla podceňovat. SEO analýza má jednoduchý úkol - poskytnou..

Pokračovat »

Prostor pro Vaše dotazy
Zadejte Váš dotaz
Jméno:
E-mail:
Dotaz:
SEO OPTIMALIZACE s.r.o.
Neumannova 1453/28,
156 00, Praha 5 - Zbraslav


IČ: 24745065
DIČ: CZ24745065

Více informací »
Španielova 1258/59,
163 00, Praha 17 - Řepy


tel: 774 498 437
mail: info@seooptimalizacesro.cz

Více informací »