Hlavní stránka Klientská sekce Mapa stránek Kontaktujte nás
SEO Optimalizace s.r.o.
774 498 437
info@seooptimalizacesro.cz
SEO dělič
Zadat poptávku
Reklama Reklama, která Vám zajistí úspěch

Reklama

Zvyšování příjmu Vašeho internetového řešení (www stránek, eshopu, webové aplikace), je závislé na počtu a kvalitě návštěvníků, čím větší bude návštěvnost, tím máte větší šanci prodat Vaše produkty či služby. Díky cílené reklamní kampani a správné marketingové strategii však tento problém řešit nemusíte, a Váš obrat poroste. Na základě marketingové strategie pro Vás vypracujeme takovou reklamní kampaň, která dokonale zapropaguje Vaše produkty, Vaší firmu nebo služby, které nabízíte.

Nechte se zviditelnit

Zajistíme Vám eketivní a úspěšné reklamní kampaně šité na míru Vaši potřebám a Vašim produktům. Díky úspěšné kampani Vám přivedeme cílené návštěvníky, tím se Vám zvedne obrat, zaplatí se reklama a ještě na tom vyděláte.

Reklamní kampaně jsou zpravidla určeny pro propagaci určité komodity nebo služby, upozornění na nějakou akci nebo soutěž a z hlediska online PR také i na výbornou propagaci brandu, tedy povědomí o značce společnosti.

 

Jaké reklamní kampaně nabízíme?

V podstatě jsme schopni zajistit drtivou vetšinu všech reklamních kampaní od klasické internetové reklamy přes reklamu v televizi a na bigboardech. Nezaměřujeme se úzce na jeden ty reklamních ploch jako většina mediálních agentur, svým klientům dáváme možnost volby a nabízíme kompletní portfolio služeb. U vybraných typů internetových reklamních ploch, poskytujeme garance počtu zobrazení, garanci počtu uskutečněných kliků. Pokud budete chtít některé doplňkové reklamní kampaně, uspořádáme pro Vás soutěže, newslettery, emailové kampaně, které pro určité Vaše služby nebo komodity mohou mít velice zajímavý efekt.

Typy reklamních ploch

  • Veškerá internetová reklama
  • Reklama v tištěných médiích
  • Televizní a radiová propagace
  • Reklama na výlepových místech
  • Rozhlasové vozy
  • Letákové kampaně
  • Reklama s přímým oslovením
  • Reklama typu STREET a DTD

Průběh a plánování reklamní kampaně

Příprava a výběr reklamní kampaně

Prvotní fáze začíná analýzou produktu a cílové skupiny, pro kterou má být reklamní kampaň určena, dále vybereme vhodný typ reklamní plochy nebo kampaně, v závislosti na účelu (jestli se má jednat o přímý prodej nebo o brandovou reklamu). Stanovíme u online reklamy základní výkonostní metriky jako je konverzní poměr, cena za uskutečněný klik, návštěvnost z reklamy a odhad počtu objednávek. U ostatní reklamy platí obdobné efektivní metriky výkonu reklamy.

Realizace reklamní kampaně

Realizace reklamní kampaně vychází z výsledků úvodní analýzy a je postavena na kvalitně zpracovaných podkladech pro reklamu, ať se jedná o reklamní spoty, výběr hudby nebo speakera, zajímavém nápadu, kterým oslovíme díváky či posluchače a podobně. U online reklamy jde o kvalitně zpracovanou kreativu reklamy, což je vlastně myšlenka nebo pointa toho, co bude reklama znázorňovat nebo přenášet. Druhou záležitostí bez které se internetová reklama neobejde je kvalitní reklamní obsah a texty. Na základě těchto podkladů, které buď připravíme nebo Vy dodáte a my upravíme nebo zpracujeme.

Vyhodnocení reklamí kapmaně

Vyhodnocování reklamní kapmaně probíhá ve dvou fází. První fáze zahrnuje průběžné vyhodnocování během kampaně, což umožní případnou rychlou změnu či výměnu podkladů, úpravy, případně návrhy nových možností či řešení v dalším postupu. Druhá fáze je vyhodnocení výsledků po skončení kampaně, které poslouží ka další analýze, případně povede k dalším krokům. Konečný výsledek Vám řekne kolik lidí Vaší reklamu vidělo, kolik na ní případně u online reklamy kliklo, jaký byl počet zobrazení reklamy, a další metriky výkonu - typu cena za nového návštěvníka a cen aza zobrazení.

Chcete získat více informací?

Sjednejte si nezávaznou konzultaci zdarma. Při schůzce se budeme bavit o Vašem konkrétním internetovém řešení.

Prostor pro Vaše dotazy
Zadejte Váš dotaz
Jméno:
E-mail:
Dotaz:
SEO OPTIMALIZACE s.r.o.
Neumannova 1453/28,
156 00, Praha 5 - Zbraslav


IČ: 24745065
DIČ: CZ24745065

Více informací »
Španielova 1258/59,
163 00, Praha 17 - Řepy


tel: 774 498 437
mail: info@seooptimalizacesro.cz

Více informací »