Hlavní stránka Klientská sekce Mapa stránek Kontaktujte nás
SEO Optimalizace s.r.o.
774 498 437
info@seooptimalizacesro.cz
SEO dělič
Zadat poptávku
Marketing Základní kámen úspěchu

Analýza konkurence

Pokud chcete uspět ve Vašem podnikání, měli byste mít výborný přehled o Vaší konkurenci a o trendech a vývoji na trhu. Nejde o to sledovat každý krok a postup konkurence, ale především o to celkově ji zanalyzovat, vyhodnotit její silné a slabé stránky, monitorovat veškeré její aktivita. Na základě těchto analýz, lze odhalit chování konkurence, vyhodnotit její silné a slabé stránky, díky tomu lze využít jejich nedostatku k Vašemu vlastnímu prospěchu, respektivě k prospěchu Vaší společnosti.

Konkurence je vždy a všude, proto je dobré být vždy alespoň jeden krok před ní. Držte si náskok a nemůžete neuspět.

 

Proč se Vám hodí analýza konkurence?

Základním předpokladem, dle Sun Tzu – Umění války, je poznat svého nepřítele, pokud dokážete výborně odhadnout všechny Vaše konkurenty, dokážete úspěšně předpovědět, jak se zachovají, díky tomu jste schopni se tomu přizpůsobit, udržet krok a podniknout vše proto, abyste byli lepší.

Dalším faktorem, který byste měli zvážit je fakt, že každý zákazník, předtím než si produkt nebo službu zakoupí, srovná cenu a nabídku právě s Vaší konkurencí. A poté zvolí nejvýhodnější a nejpřínosnější nabídku. Analýza konkurence Vám pomůže odhalit, co je pro Vašeho klienta nejpřínosnější a tomu nastavit správná pravidla.

Důležitým faktem před započetí analýzy konkurence je uvědomit si skutečnost, že na internetu je obrovská konkurence. Zpravidla i v případě, že mimo internet nemáte žádnou konkurenci, na internetu její počet může sahat k tisícům.

  • Pomůžeme Vám poznat Vaší konkurenci
  • Nastavíme systém pravidel a chování, jak být vždy krok před konkurencí
  • Ukážeme Vám, jak se pohybovat na internetu

Co zahrnuje analýza konkurence a co Vám odhalí?

Analýza konkurence Vám odhalí veškeré úskalí týkající se Vaší konkurence, poradí Vám jak postupovat a jak se případně dostat před ní.

Kdo je Vaše konkurence

Pomůžeme Vám odhalit, kdo je Vaše internetová konkurence a jaký je jejich potenciál na trhu. Určíme veškeré společnosti, které Vám mohou jakýmkoli způsobem konkurovat či Vás případně ohrozit. Do této sekce spadají i firmy, které se zaobírají Vaší cílovou skupinou či prodávají stejné nebo podobné služby.

Analýza konkurence

V druhá fázi veškeré Vaše konkurenty pečlivě zanalyzujeme, vyhodnotíme jejich klady i zápory, silné i slabé stránky, přednosti jejich internetových řešení, SEO optimalizace, internetového marketingu, jejich výsledky na trhu, jejich přidanou hodnotu a obchodní výsledky.

Monitoring konkurence

Jakmile je konkurence zanalyzována, je třeba ji neustále sledovat a vyhodnocovat. Vzhledem k tomu, že se trendy neustále vyvíjejí, potenciál a obchodní možnosti Vaší konkurence také, proto je třeba s ní neustále držet krok. Pomocí monitoringu lze sledovat jeho postupy na, jeho růst a podíl na trhu.

Jak Vám pomůžeme?

Zhodnotíme aktuální stav Vašeho internetového řešení a internetového řešení Vaší konkurence. Na základě poznatků odhalíme potenciál stránek z hlediska funkčnosti, SEO optimalizace a internetové reklamy.

Doporučíme propracované postupy, návrhy a případné úpravy Vašich stránek, dle Vaší konkurence.

Zhodnotíme Váš potenciál a možnost ve srovnání s Vaší konkurencí a schopnost ho předstihnout či získat vedoucí postavení na trhu.

Kompletní zhodnocení veškerých Vašich marketingových aktivit a potenciálu z hlediska SEO optimalizace

Poradíme Vám jakých chyb se vyvarovat, jaké faktory posílit, co změnit a čeho se vyvarovat

Reálně zhodnotíme finanční a časovou náročnost potřebných úprav, potřebných pro dosažení lepšího umístění než vaši konkurenti.

Chcete získat více informací?

Sjednejte si nezávaznou konzultaci zdarma. Při schůzce se budeme bavit o Vašem konkrétním internetovém řešení.

SEO OPTIMALIZACE s.r.o.
Neumannova 1453/28,
156 00, Praha 5 - Zbraslav


IČ: 24745065
DIČ: CZ24745065

Více informací »
Španielova 1258/59,
163 00, Praha 17 - Řepy


tel: 774 498 437
mail: info@seooptimalizacesro.cz

Více informací »