Hlavní stránka Klientská sekce Mapa stránek Kontaktujte nás
SEO Optimalizace s.r.o.
774 498 437
info@seooptimalizacesro.cz
SEO dělič
Zadat poptávku
Konzultace a školení Cesta k úspěchu začíná prvním krokem

Konzultace a školení

Chcete mít úspěšné internetové podnikání? Chcete aby Vaše internetové stránky vydělávaly? Poradíme Vám jak na to. Naše kurzy a školení jsou uzpůsobeny tak, že Vám pomohou rozvíjet Vás i Váš business, díky tomu se Vám podaří nejen zvýšit Vaše tržby a uskutečnit více zakázek, ale zvládnete se přizpůsobit jakékoli situaci na trhu. Nabité znalosti a zkušenosti můžete pak aplikovat do více sfér Vaše podnikání i běžného života.

Školení a konzultace jsou určeny právě pro ty, kteří chtějí mít přehled a úspěšný business. Školení a konzultace Vám ušetří čas i peníze. Školení může absolvovat běžný uživatel i profesionál, naši lektoři, se Vám přizpůsobí.

Naši kvalifikovaní specialisté jsou připraveni odpovědět na všechny Vaše otázky týkající se dané problematiky. Školení jsou rozděleny dle stupně Vašich zkušeností, znalostí a dovedností. Při našich školení se dozvíte veškeré sounáležitosti spojené s rozvojem osobnosti a rozvoje internetového podnikání.

Co od nás můžete čekat?

Individuální přístup, který Vám zajistí, že budete vědět přesně to, co vědět potřebujete. Poradíme Vám jak kvalitně rozjet Váš business, jak pracovat s internetovými stránkami, aby to bylo efektivní a úspěšné. Dozví te se, jak funguje SEO optimalizace, díky školení si budete moci základní SEO optimalizaci nastavovat a budovat sami. Naučíme Vás, jak psát kvalitní a hodnotné texty pro web (copywriting), naučíme Vás používat vybrané marketingové nástroje, nastavovat a spravovat PPC kampaně.

Kurzy jsou připraveny tak, aby účastníci školení pochopili celý obsah školení a zároveň si nově naučené techniky a znalosti vyzkoušeli v praxi. Naši specialisté, které jednotlivá školení provádějí, jsou mistři svého oboru. Tito lektoři jsou prvotřídní odborníci na daná témata, na která přednášejí či vedou konzultaci. Díky perfektní znalosti dané problematiky, jsou Vám schopni pohotově odpovědět na všechny vaše otázky týkající se daného oboru.

Co Vám to přinese?

Naše kurzy mají několi podstatných výhod, jednou z nich je, že nabité znalosti se dají ihned aplikovat v praxi, nesporná výhoda je i to, že naši školící pracovníci jsou experti ve svém oboru a mají bohaté zkušenosti a ví, jak klienta do dané problematiky zasvětit. Školení je rozděleno dle tématických kategorií, případně balíčků, které Vám osvětlí veškeré aspekty internetové marketingu a osobního rozvoje, v podání vybraného kurzu.

Přínosy
 • Seznámení s danou problematikou
 • Popis situace a trhu
 • Konkrétní zaměření na Váš projekt
 • Okamžitá aplikace v praxi
 • Školení přizpůsobí dle Vašich znalostí
 • Odpovíme na Všechny Vaše otázky
 • Školení pro uživatele i profesionály
 • Úspora času i peněz

Díky těmto kurzům a školením šetříte Vaší společnosti čas a peníze, které pak můžete na základě nabitých znalostí zhodnotit a rozmnožit.

Nejbližší školení:
 • Kurz jazyka PHP pro začátečníky
 • PHP pro pokročilé
 • Databáze MySQL
 • SEO optimalizace
 • Psaní textů pro web (SEO copywriting)
 • Budování zpětných odkazů (linkbuilding)
Chcete získat více informací?

Sjednejte si nezávaznou konzultaci zdarma. Při schůzce se budeme bavit o Vašem konkrétním internetovém řešení.

Prostor pro Vaše dotazy
Zadejte Váš dotaz
Jméno:
E-mail:
Dotaz:
SEO OPTIMALIZACE s.r.o.
Neumannova 1453/28,
156 00, Praha 5 - Zbraslav


IČ: 24745065
DIČ: CZ24745065

Více informací »
Španielova 1258/59,
163 00, Praha 17 - Řepy


tel: 774 498 437
mail: info@seooptimalizacesro.cz

Více informací »