Hlavní stránka Klientská sekce Mapa stránek Kontaktujte nás
SEO Optimalizace s.r.o.
774 498 437
info@seooptimalizacesro.cz
SEO dělič
Zadat poptávku
Grafika a webdesign Graficka jako nástroj podpory prodeje

Grafika a webdesign

Hledáte poutavé řešení, které by oslovilo Vaše klienty? Které by je povzbudilo k využití Vašich služeb či nákupu produktu? Řešení, které by bylo schopné vštípit důvěru ve Váš produkt, Vaši firmu a které by dokázalo to, aby si stránky vaši uživatelé zapamatovali a vraceli se k ní? Pak právě pro Vás je určena služba grafika a webdesign.

Grafika prodává, spousta zákazníků podle grafikého image, kterým se prezentuje firma hodnotí firmu jako takovou. Prohlubuje důvěru, vytváří vztah a pouto mezi Vámi a zákazníkem, přehledná, zajímavá a moderní grafika Vám spolu s dokonalým řešením v podobě redakčního systému dokáže vydělat zajímavé peníze.

Co je webdesign

Webdesign nebo-li grafické ztvárnění www stránek, je v podstatě vizuální část, která má potancionálnímu zákazníkovi sdělit, že se jedná o kvalitní a seriózní firmu, u které může danou službu nebo produkt bezpečně zakoupit. Grafika www stránek by měla být zajímavá, přehledná, poutavá, dle charakteru služeb. Webdesign by měl být správně barevně sladěný s těmi správnými proporcemi a detaily, měl by být svým způsobem kreativní a měl by na klienta přenášet atmosféru jistoty a důvěry. Pokud chcete mít úspešný projekt, bez líbivého webdesignu se určitě neobejdete. Při webdesignu je třeba dbát i na uživatelskou přístupnost, rozložení stránky, velikost - šířka stránky, aby byla viditelná i při nižším rozlišení, je třeba dodržovat normy a podobně..

Naši grafici pro Vás vyhotový webovou grafiku přesně na míru Vašim potřebám s využitím zkušeností a osvědčených metod, pro tvorbu webdesignu. Nabídneme Vám přesně takový design, který bude úspěšný, bude splňovat všechny nároky a potřeby trhu, bude zároveň schopný plně reagovat na vývoj a trendy okolí, bude prestižně prezentovat Vaší společnost a bude Vás kvalitně reprezentovat.

Jaký bude Váš webdesign
  • Zajímavý a nápaditý
  • Kreativní s prvky detailu
  • Barevně sladěný
  • Vystihovat firemní politiku
  • Vkusné provedení dle trendů
  • Uživatelsky přístupný
  • Důraz na důležité položky
  • Jednoduchý a přehledný
  • Zacílení na zákazníka
  • Popora prodeje
Chcete získat více informací?

Sjednejte si nezávaznou konzultaci zdarma. Při schůzce se budeme bavit o Vašem konkrétním internetovém řešení.

Prostor pro Vaše dotazy
Zadejte Váš dotaz
Jméno:
E-mail:
Dotaz:
SEO OPTIMALIZACE s.r.o.
Neumannova 1453/28,
156 00, Praha 5 - Zbraslav


IČ: 24745065
DIČ: CZ24745065

Více informací »
Španielova 1258/59,
163 00, Praha 17 - Řepy


tel: 774 498 437
mail: info@seooptimalizacesro.cz

Více informací »