Hlavní stránka Klientská sekce Mapa stránek Kontaktujte nás
SEO Optimalizace s.r.o.
774 498 437
info@seooptimalizacesro.cz
SEO dělič
Zadat poptávku
Vše o našich službách Mějte internetové stránky, které budou vydělávat

Naše služby

Zajistíme pro Vás kompletní servis a péči v oblasti internetu a marketingových aktivit, postaráme se o Vaše současné či budoucí řešení (případně Vám pomůžeme při jeho návrhu, implementaci, provozu či zviditelnění, včetně veškerých sounáležitostí). Vzhledem ke komplexnosti všech našich služeb, jsme schopni splnit takřka cokoli, co náš klient vyžaduje.

Chcete Nové internetové řešení na míru?

Přemýšlíte o možnosti mít nové internetové stránky a nejste si úplně jisti, co to všechno obnáší a co je k tomu potřeba? Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci zdarma, při které se dozvíte veškeré informace spojené s rozjezdem nových internetových stránek případně eshopu či jiné internetové aplikace.

V případě, že se rozhodnete s námi spolupracovat, vypracujeme pro Vás detailní analýzu připravovaného projektu, včetně podrobného rozboru, do kterého patří i analýza konkurence a prostředí trhu. Od této analýzy se dále pak bude odvíjet marketingová strategie a samotné prosazení na trhu.

Marketingová strategie neboli plán akce je mocný nástroj, díky kterému získáte naprostý přehled a seznam kroků, jak úspěšně dosáhnout vytyčených cílů. V podstatě se dá říci, že se jedná o plán jak získat to, co od projektu očekáváte.

Jakmile je hotová analýza konkurence a navrhnuta marketingová strategie, která slouží i jako specifikace pro vývojářský tým a pro další krok, tedy vytvoření www stránek na míru.


Nechte svůj projekt více vydělávat!

Chcete svůj projekt rozšířit či chcete, aby Vám více vydělával? Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci zdarma, která Vám osvětlí naše schopnosti a možnosti růstu pro vaše internetové řešení.

Pomůžeme Vám zvýšit obraty, zvýšit návštěvnost a prosadit jméno společnosti na trhu. Prvním krokem na cestě k úspěšnému řešení je zvýšení návštěvnosti projektu, které Vám zajistí cílený potenciál potřebný pro růst Vašeho businessu.

Navazujícím krokem, na kterém je v této fázi potřeba pracovat, je následná přeměna všech návštěvníků na zákazníky, která se postará o to, aby se Vám v první řadě vrátily veškeré vynaložené prostředky a investice. Během zvyšování návštěvnosti je dobré zaměřit se na samotné návštěvníky, poznat je, jejich potřeby a pomoci jim splnit jejich dobré očekávání a probudit důvěru ve Vaší cenu a produkt, k tomu účelu Vám poslouží nástroj webová analytika, která Vám na tyto i další otázky dokáže odpovědět. Díky této realizaci jsme schopni simulovat i samotný pohyb návštěvníků a odhalit případně nedostatky celého řešení, k tomuto odhalení napomůže služba uživatelské testování.

Naši specialisté se postarají o to, aby Vaše současné internetové řešení dbalo na použitelnost, standardy a uživatelskou přístupnost. Tím dáte najevo svým zákazníkům, že si jich ceníte a podpoříte tím prodejnost produktů. Jděte svým zákazníkům naproti a informujte nové či stávající zákazníky, případně další potencionální zákazníky pomocí služby newslettery o nových nabídkách či novinkách. Zapojte své zákazníky do činnosti a uspořádejte pro ně soutěže.

Mohlo by Vás zajímat

Grafika a webdesign

Grafika a webdesign

Hledáte poutavé řešení, které by oslovilo Vaše klienty? Které by je povzbudilo k využití Vašich služeb či nákupu produktu?..

Pokračovat »

Konzultace a školení

Konzultace a školení

Chcete mít úspěšné internetové podnikání? Chcete aby Vaše internetové stránky vydělávaly? Poradíme Vám jak na to. Naše kurzy a..

Pokračovat »

Reklama

Reklama

Zvyšování příjmu Vašeho internetového řešení (www stránek, eshopu, webové aplikace), je závislé na počtu a kvalitě..

Pokračovat »

SEO Optimalizace

SEO Optimalizace

Díky metodě SEO optimalizace dostaneme Vaše webové stránky či internetový obchod co možná nejvýše ve výsledcích vyhledávačů. S..

Pokračovat »

Tvorba www

Tvorba www

Hledáte flexibilní a zároveň moderní řešení - redakční systém, který by byl schopen poskytnout maximální výkon a přizpůsobit se..

Pokračovat »

Webhosting

Webhosting

Hledáte kvalitního poskytovatele webhostingových služeb, který by dokázal garantovat 99% dostupnost, zajistil veškeré technické..

Pokračovat »

Prostor pro Vaše dotazy
Zadejte Váš dotaz
Jméno:
E-mail:
Dotaz:
SEO OPTIMALIZACE s.r.o.
Neumannova 1453/28,
156 00, Praha 5 - Zbraslav


IČ: 24745065
DIČ: CZ24745065

Více informací »
Španielova 1258/59,
163 00, Praha 17 - Řepy


tel: 774 498 437
mail: info@seooptimalizacesro.cz

Více informací »