Obchodní zástupce

Obchodní zástupce pro firemní klientelu

Těší nás, že máte zájem o bližší informace ke zveřejněné pozici Obchodní zástupce – uvedení nového produktu na trh.

Proč není prvním kolem výběrového řízení osobní pohovor? Hledáme obchodní zástupce z celé ČR a chceme, aby měli všichni na začátku stejné podmínky a mohli se výběrového řízení účastnit, aniž by byli nuceni cestovat desítky nebo stovky km do Prahy. Náš obchodní tým bude mít celkem 10 obchodních zástupců.

PROFIL POZICE OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme:

Představení společnosti

Společnost SEO optimalizace s.r.o. je předním lídrem v oblasti internetových řešení a internetového marketingu pro firmy. Poskytujeme kompletní a zároveň komplexní služby v oblasti internetu, marketingu, reklamy, analytiky a vývoje.

Kdo jsou naši klienti?

Spektrum našich klientů je různorodý, naši klienti jsou jak fyzické osoby, občanská sdružení, živnostníci, malé firmy, střední podniky, velké společnosti i státní orgány a instituce včetně nadnárodních řetězců. Naše společnost se úzce nespecializuje pouze na český trh, ale řeší i zahraniční zakázky a zahraniční klienty. Takže prostor pro Vaše uplatnění je obrovský.

O čem s klienty jednáte a jaký je produkt?

V současné době vytváříme nový tým obchodních zástupců, kteří budou jednat s firmami o možnosti využití našich služeb, což je především internetový marketing a webová řešení – www stránky, internetové obchody, SEO, reklama, analýzy a audity.

Obchodní tým má jediný úkol. Rozšířit současnou firemní klientelu, a vytvářet vztahy.

Doplňující informace k pozici obchodního zástupce:

Finanční ohodnocení:

Z každé uzavřené objednávky dostává obchodní zástupce provizi ve výši 20-25%. Průměrná výše uzavřené zakázky se pohybuje okolo 10 – 50 tisíc korun dle typu služby. Průměrná úspěšnost obchodních případů (na základě zkušenosti z jiných obchodních týmů) se pohybuje okolo 40 – 60%. (z 10 firem vyjde 4-6 zakázek => zpravidla tento klient do 2-3 měsíců začne uzavírat další smlouvy, vzhledem k efektu, který to přináší. Z těchto následných smluv máte rovněž provizi, pří paušálních službách si budujete pravidelnou provozi.)

Po zkušební době (3 měsíce), jsme-li s prací obchodního zástupce spokojeni, je podepsána nová smlouva s následujícím ohodnocením:

Fixní plat + provize z uzavřených objednávek v daném měsíci + provize z celkového obratu své klientely (tj. provize i ze zakázek, kdy klient opakovaně investuje do dalších služeb a kdy jste se na uzavření obchodu již nemuseli podílet)

Jak se zúčastnit výběrového řízení?

Výběrové řízení má celkem tři kola:

Všichni uchazeči, kteří se výběrového řízení zúčastní, budou informováni, zda postoupili či nepostoupili do dalšího kola. V současné době je na celou ČR volných 6 míst.

Máte-li zájem ucházet se o pozici obchodního zástupce u naší společnosti, přejděte prosím na vyplnění dotazníku, kde více přiblížíte své obchodní zkušenosti.

Vyplnit dotazník
SEO OPTIMALIZACE s.r.o.